نکاتی جالب ،انواع سررسید و ست مدیریتی

23 اسفند 1397

سررسید و ست مدیریتی و هدایای تبلیغاتی سررسید و ست مدیریتی و هدایای تبلیغاتی ارائه‌شده در سایت 1001chap.com مجموعۀ کاملی است برای مدیرانی که مایل‌اند همیشه بروز بوده و نظم و انضباط کاری مجموعه خود را در معرض دید مشتریانشان قرار دهند.

 سررسید، کیف پول چرمی، جاکلیدی چرمی فلزی، روان‌نویس و خودکار فلزی برجسته، جا کارتی فلزی چرمی، فلش ممو ری و جعبه بسیار زیبا را می‌توانید در مجموعۀ سررسید و ست مدیریتی و هدایای تبلیغاتی  سررسید و ست مدیریتی و هدایای تبلیغاتی مشاهده نمایید.

شما عزیزان در ضمن تهیۀ این ست‌ها می‌توانید از خدمات چاپی که این سایت در اختیارتان قرار می‌دهد نیز بهره‌مند شوید و ست‌های خود را با انواع طرح‌های موردعلاقه آراسته نمایید.

سررسید ارگانایزر:

هجوم یک‌باره هدایای تبلیغاتی گوناگون در عصر و زمان کنونی هنوز نتوانسته به‌راحتی جای یک سررسید زیبا و شکیل را بگیرد، سررسیدها در کل جهان به‌عنوان اولین و بهترین هدیۀ تبلیغاتی توانسته‌اند با اقتدار در سکوی اول رقابت باقی بمانند که نمونه‌ای از آن سررسید ارگانایزر می‌باشد که توجه هر بیننده را در نگاه اول به خود جلب می‌کند.

سررسید وزیری:

شما می‌توانید سررسید وزیری را به‌عنوان یک دفترچه یادداشت در طول سال با خود به همراه داشته باشید و از فضای کافی که در اختیار شما قرار می‌دهد برای برنامه‌ریزی‌های سالانۀ خود کمال استفاده را ببرید، یادآوری روزهای مهم به خاطر ارائۀ تقویم روزانه که ممکن است برای برخی شرکت‌ها ازنظر زمانی حائز اهمیت باشد از دیگر ویژگی‌های آن است که آن را در میان انواع سررسید و ست مدیریتی و هدایای تبلیغاتی سررسید و ست مدیریتی و هدایای تبلیغاتی متمایز نموده است.

سررسید اروپایی:

سررسیدها ابزارهای مناسبی برای تبلیغات یا حتی هدیه دادن هستند هنگامی‌که شما یک سررسید با طرح و لوگوی خاص سازمانی خود به مدت یک سال تهیه نمایید، ناخواسته مشتریانتان با دیدن آن با شما همراه شده و به‌طور غیرمستقیم بر آن‌ها اثر مثبت گذاشته و به بازاریابی محصول خود پرداخته‌ اید پس تأثیر سررسیدها با طرح و رنگ ویژه خود را، بر ذهن و روان بیننده نادیده نگیرید.

سررسید جیبی یا سررسید یک‌هشتم:

سررسید (تقویم) های جیبی سایزهای مختلفی دارند که رایج‌ترین آن‌ها 10×15 سانتی‌متر است، برخی تولیدکنندگان این سایز را یک‌هشتم نیز می‌نامند، این سررسید به خاطر اندازه کوچک و قابل‌حمل بودنش موردتوجه ویژه است.

ست مدیریتی 6 تکه:

ست مدیریتی 6 تکه با در نظر گرفتن یک سالنامه باکیفیت و هدایای تبلیغاتی گوناگون هدیه‌ای با درجۀ اعتبار و کار آرایی دوچندان را در اختیار مخاطب شما قرار می‌دهد که می‌تواند به‌راحتی جوابگوی هر سلیقه‌ای باشد ترکیب مواد اولیۀ مرغوب در کنار چاپ انواع طرح‌های نفیس می‌توانند شمارا به‌تمامی اهداف تبلیغاتی خود برسانند.

ست مدیریتی 5 تکه:

ست مدیریتی 5 تکه برخلاف ظاهر زیبا و ارزشمندی فراوان و اثرگذاری فوق‌العاده، قیمت مناسبی داشته و برای کارمندان ارشد و مدیران و همچنین هدیه دادن به صاحبان مشاغل بسیار مناسب است به‌گونه‌ای که می‌توانید مطمئن باشید تا مدت‌های زیادی در ذهن آن‌ها باقی خواهید ماند.

ست مدیریتی 4 تکه:

سررسید و ست مدیریتی و هدایای تبلیغاتی سررسید و ست مدیریتی و هدایای تبلیغاتی که مرتباً مورداستفاده قرار بگیرند و مخصوص زمان و یا مکان خاصی نباشند، مسلماً از کارت‌های ویزیت اثرگذاری بیشتری دارند و همیشه برند شما که بر روی آن چاپ‌شده است را یادآوری می‌کنند و به بازاریابی محصول شما حتی درزمانی که در آن مکان نیستید می‌پردازند و مانند یک مدیر فروش فعال عمل می‌کنند، ست مدیریتی 4 تیکه یکی از این موارد است.

نیم ست 3 تیکه:

تفاوت نیم ست‌های مدیریتی با ست‌های مدیریتی در این است که دیگر در آن‌ها از سررسید استفاده نمی‌شود و بر اساس سلیقه و نیاز شما از هدیه‌های دیگر در آن به‌کاررفته است و البته برای روز پدر، سالگرد ازدواج و تولد هدیه بسیار مناسبی محسوب می‌شوند.

نیم ست 2 تیکه مدیریتی:

نیم ست دو تیکه هدیه خارق‌العادۀ دیگری است که در بین گونه‌های مختلف سررسید و ست مدیریتی و هدایای تبلیغاتی سررسید و ست مدیریتی و هدایای تبلیغاتی در کنار هزینۀ بسیار پایینی که بر شما تحمیل می‌کند، به‌خوبی می‌تواند اثر خود را بر مخاطب گذاشته واو را تحت تأثیر قرار دهد، پس حتی اگر شده یک‌بار آن را تهیه کنید تا خود به‌ وضوح اثر آن را بر عزیزانتان مشاهده کنید.